Aanbesteding Basismeetnet Midden Nederland

Aanbesteding Basismeetnet Midden Nederland

26 jul 2012
Vanuit het samenwerkingsverband VERDER is een 100-tal mobiliteitsmaatregelen benoemd in het regionale VERDER-pakket die de bereikbaarheid van de regio Midden-Nederland tot 2020 en daarna moet garanderen. Om een realisatieslag te kunnen maken, is in het programma RVM een projectindeling gemaakt met daarin twee No-Regret-projecten voor basisvoorzieningen voor monitoring en DVM systemen. Dit zijn de No-Regret-projecten Basismeetnet en Basisinformatienet. Het basismeetnet gaat verkeersgegevens inwinnen om inzage in de verkeerssituatie te geven en om aansturing van DVM systemen mogelijk te maken. Keypoint Consultancy levert de inhoudelijke kennis binnen het technisch team om de aanbesteding en begeleiding uit te voeren.
Terug naar overzicht

Neem contact op over dit project

Gewoon een vraag of wilt u graag een vrijblijvend kennismakingsgesprek? Vul onderstaand formulier in en wij nemen uiterlijk de eerstvolgende werkdag contact met u op.

Anti-spam
Typ bovenstaande code over.

Andere projecten

Ook leuk om te lezen

 Event: Slimme Mobiliteit in Zuid-Holland

Nieuws

23 jun
Ronnie Poorterman Door

Ronnie Poorterman

Event: Slimme Mobiliteit in Zuid-Holland

It’s a wrap! Vanuit Zuid-Holland Bereikbaar (ZHB) is op 5 juni het event Slimme Mobiliteit in Zuid-Holland georganiseerd. Het event stond in het teken van de samenwerking en datakwaliteit. Namens de portefeuille verkeersmanagement zat Ronnie Poorterman in het organiserend comité. We geven een aantal highlight van het event.

Lees verder
Camerahandhaving in de voetgangerszone van Almelo

Project

12 jun
Ronny Berning Door

Ronny Berning

Camerahandhaving in de voetgangerszone van Almelo

Het centrum van Almelo moet voor ondernemers en bezoekers een prettige plek zijn. Omdat de meeste bezoekers lopen of fietsen, is een voetgangerszone ingesteld. Camera’s helpen bij de handhaving hiervan. Keypoint begeleidde voor de gemeente Almelo de implementatie van het camerahandhavingssysteem.

Lees verder
Toegang tot de stad slim geregeld

Nieuws

16 apr
Ronny Berning Door

Ronny Berning

Toegang tot de stad slim geregeld

Om de leefbaarheid en veiligheid in binnensteden te verbeteren, kiezen steeds meer gemeenten voor slimme stadstoegang. Slimme camera’s worden ingezet. Een terugkerende vraag is: wie mag erin, en wie niet? Om slimme stadstoegang goed te implementeren en te laten functioneren is een integrale aanpak onmisbaar.

Lees verder