Project

Beta-testing Talking Traffic diensten

01 nov 2018

Opdrachtgever

Ministerie van I&W

Projectrol

Coördinatie Beta-testing

Start project

sept 2018

Beta-testing Talking Traffic diensten
Ronnie Quaink

Ronnie Quaink

Teamleider Smart Mobility en ITS

Samen nieuwe, slimme mobiliteitssystemen ontwikkelen en beproeven

Ronnie is sociaal, prettig in de omgang en gaat graag met u in gesprek over wat ITS voor u kan betekenen. Pragmatisch, doelgericht en respectvol samenwerken staat bij Ronnie voorop.

Meer over Ronnie Quaink

Andere betrokken collega's:

Justin

Projecthistorie

Nu de partners binnen het Beter Benutten - Talking Traffic programma de ontwikkelingsfase hebben afgerond en de exploitatiefase is gestart, is er behoefte aan een praktische toetsing van de nieuwe diensten. Door een beperkte groep van bèta-testers de ontwikkelde apps te laten gebruiken in de praktijk, dus op straat, wordt snel zicht verkregen in de mate van compleetheid, juistheid en betrouwbaarheid van deze nieuwe diensten. De constateringen, opmerkingen en suggesties van deze bèta-testers helpen de Talking Traffic partners om de diensten sneller op te schalen en de kwaliteit van de reisinformatie waar mogelijk te verbeteren.

Keypoint voert namens het ministerie van I&W de rol van bèta-chaser uit. Hierbij worden door Keypoint de bèta-testers geïnstrueerd over de beschikbare apps en wijze van installatie. Vervolgens worden de constateringen van de bèta-testers verzameld, gebundeld en besproken met de C3 partners van Talking Traffic. Door de uitgebreide kennis van Keypoint over de 6 ontwikkelde Use Cases, de Talking Traffic architectuur en beschikbare databronnen worden de C3 partijen geholpen in het verbeteren van de diensten.
 
Terug naar overzicht

Neem contact op over dit project

Gewoon een vraag of wilt u graag een vrijblijvend kennismakingsgesprek? Vul onderstaand formulier in en wij nemen uiterlijk de eerstvolgende werkdag contact met u op.

Andere projecten

Ook leuk om te lezen

Lancering ADAS Woordenboek

Nieuws

12 nov
Ronnie Poorterman Door

Ronnie Poorterman

Lancering ADAS Woordenboek

In de strijd tegen de wildgroei van benamingen van Advanced Driver Assistance Systems (kortweg: ADAS) presenteert de ADAS Alliantie ‘het ADAS Woordenboek’.

Lees verder
Schoon ov is een imagokwestie

Nieuws

06 nov
Cees Door

Cees

Schoon ov is een imagokwestie

Artikel Biind: De coronacrisis kan de implementatie van zero emissiebussen in een stroomversnelling brengen. Met een schoon imago kan het ov de reiziger ná de crisis terugwinnen.

Lees verder
Monitoring iVRI’s Zwolle

Project

13 okt
Gertjan Door

Gertjan

Monitoring iVRI’s Zwolle

Voor de gemeente Zwolle monitort Keypoint de van iVRI’s afkomstige data om eventuele verstoringen in de kwaliteit hiervan te signaleren. Sinds september gebeurt dit op basis van het door Monotch gelanceerde nieuwe dashboard onder de naam UDAP. UDAP stelt ons nog beter in staat om deze opdracht voor de gemeente Zwolle vorm te geven.

Lees verder