Beter Benutten ZKN
Patrick Duwel
Patrick Duwel
Directeur

Beter Benutten ZKN

07 sept 2012
Keypoint adviseert Zwolle-Kampen Netwerkstad over (dynamisch) verkeersmanagement en voor het Beter Benutten Programma van het Ministerie van Infrastructuur en Milieu. We adviseren over het vervolmaken van het inwinnetwerk en de locaties van de sturingspunten voor verkeer. De gemeente Zwolle wint de reistijden enintensiteiten in en moet het verkeer monitoren om real-time het verkeer te kunnen geleiden en (bij)sturen en achteraf de regelscenario's te kunnen aanpassen. Op basis van de informatie, ingewonnen via verschillendedatabronnen, wordt het verkeer op het hoofdwegennet en het onderliggend wegennet gestuurd via gewenste routes. Op een viertal knelpunten wordt ingezet op congestiereductie in de spitsperioden, ook tijdens (grootschalige) werkzaamheden. De sturing en geleiding en de bijbehorende scenario's houden rekening met werkzaamheden in het netwerk. Daarnaast ondersteunt Keypoint tijdens het monitoring en evaluatietraject. De periodieke rapportages voor het gehele programma Beter Benutten ZKN worden opgeleverd aan het ministerie van I&M.
Terug naar overzicht

Neem contact op over dit project

Gewoon een vraag of wilt u graag een vrijblijvend kennismakingsgesprek? Vul onderstaand formulier in en wij nemen uiterlijk de eerstvolgende werkdag contact met u op.

Anti-spam
Typ bovenstaande code over.

Andere projecten

Ook leuk om te lezen

ARAMIS en de Draaiende ringen

Project

31 okt
Ronnie Quaink Door

Ronnie Quaink

ARAMIS en de Draaiende ringen

De regio’s Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Utrecht en Eindhoven werken tot en met 2029 in het programma Draaiende ringen aan de regionale bereikbaarheid. Onze collega’s Ronnie Quaink en Ronnie Poorterman zijn onderdeel van het landelijke kernteam van spoor 2 van Draaiende ringen, beter bekend als ARAMIS. ARAMIS zorgt voor realisatie van digitale verkeersinformatie en samenwerking met serviceproviders.

Lees verder
Even voorstellen: Adri Hooijer

Nieuws

01 okt
Ronnie Poorterman Door

Ronnie Poorterman

Even voorstellen: Adri Hooijer

Welkom Adri! We zijn blij dat Adri ons team per 1 oktober is komen versterken in Utrecht. Als adviseur Smart Mobility gaat hij zich gaat richten op uiteenlopende projecten op het gebied van slimme mobiliteit.

Lees verder
Roadmap Smart Mobility 2025-2030: klaar voor de mobiliteit van morgen

Project

05 sept
Ronnie Poorterman Door

Ronnie Poorterman

Roadmap Smart Mobility 2025-2030: klaar voor de mobiliteit van morgen

Voor en met Rijkswaterstaat stelde Keypoint in de periode maart-juni 2025 de interne roadmap Smart Mobility 2025-2030 op. Deze richt zich op de vraag: hoe kan Smart Mobility de dagelijkse operatie van netwerkdiensten, regio’s en assets nu én in de nabije toekomst ondersteunen? En hoe bereiden we ons gezamenlijk voor op innovaties die niet alleen de huidige werkwijze verbeteren, maar ook ruimte bieden voor vernieuwing?

Lees verder