
Deelmobiliteitshubs in Enschede – Hoe zien mensen de hubs?
Neem contact op over dit project
Gewoon een vraag of wilt u graag een vrijblijvend kennismakingsgesprek? Vul onderstaand formulier in en wij nemen uiterlijk de eerstvolgende werkdag contact met u op.
Andere projecten
Ook leuk om te lezen

Nieuws

Michiel Doelman
Marijn onderzoekt: wat is de rol van risico en onzekerheid bij de keuze voor deelvervoer?
Marijn Konings, masterstudent City Information Management aan de Technische Universiteit Eindhoven, heeft de afgelopen zeven maanden bij ons zijn afstudeerstage doorlopen. Voor zijn onderzoek heeft hij een mooie dikke verdiende 8 gekregen.

Project

Michiel Doelman
Keypoint ondersteunt de Metropoolregio Eindhoven bij de realisatie van de Brainporthubs
Keypoint levert de projectleider voor de planstudies Brainporthubs A50 en A67. De brainporthubs zijn slimme overstapplekken langs rijkswegen en belangrijke schakels in een netwerk. Ze maken onderdeel uit van de schaalsprong in de regio Eindhoven.

Nieuws

Michiel Doelman
We vieren één jaar aan de Nieuwegracht!
Vandaag staan we stil bij een bijzonder moment: het is precies een jaar geleden dat Keypoint Consultancy de deuren opende aan de Nieuwegracht 24A in Utrecht. Na een mooie tijd aan de Ganzenmarkt, vonden we hier een nieuwe thuisbasis waar we met veel energie werken aan slimme mobiliteitsoplossingen.