Integrale Evaluatie Praktijkproef Amsterdam 2e fase
Patrick Duwel
Patrick Duwel
Directeur

Integrale Evaluatie Praktijkproef Amsterdam 2e fase

17 okt 2016
De Praktijkproef Amsterdam (PPA) is een landelijke praktijkproef in de regio Amsterdam. In PPA werken het Ministerie van Infrastructuur en Milieu, Rijkswaterstaat, de gemeente Amsterdam, de provincie Noord-Holland en de Stadsregio Amsterdam nauw samen om met nieuwe technologieën langs de weg en in de auto de files te verminderen. PPA bestaat uit verschillende fasen. In de eerste fase zijn nieuwe technologieën in twee aparte sporen beproefd (wegkant en in-car). In de tweede fase worden stappen gezet om de integratie van technologieën langs de weg en in de auto een stap dichterbij te brengen. Keypoint vervult, samen met AT Osborne, de rol van integrale evaluator van deze tweede fase van de PPA. Onze opdracht is om op basis van de evaluaties van de verschillende deelprojecten de belangrijkste conclusies te trekken op verschillende aspecten, zoals: verkeerskundig effect, kosteneffectiviteit, technische werking, integratie tussen wegkant en in-car en de bijdrage aan de transitiepaden Connecting Mobility. Ook de samenwerking, zowel binnen het project als erbuiten, is onderwerp van onderzoek. Daarbij wordt bijvoorbeeld gekeken naar de afstemming met de landelijke ITS-sporen van Beter Benutten. In deze integrale evaluatie is de rol van Keypoint met name om kritisch te kijken naar de technische en verkeerskundige aspecten van de monitoring en evaluatie (M&E) van de verschillende deelprojecten. In die rol vindt regelmatig afstemming plaats met de deelprojectleiders en wordt kritisch meegelezen met evaluatieplannen en evaluatierapporten. Vervolgens brengen we de kennis uit de verschillende deelprojecten samen om zo conclusies op meta-niveau te kunnen trekken en te adviseren over de inrichting van het vervolg van de Praktijkproef.
Terug naar overzicht

Neem contact op over dit project

Gewoon een vraag of wilt u graag een vrijblijvend kennismakingsgesprek? Vul onderstaand formulier in en wij nemen uiterlijk de eerstvolgende werkdag contact met u op.

Anti-spam
Typ bovenstaande code over.

Andere projecten

Ook leuk om te lezen

Even voorstellen: Bob Stegeman

Nieuws

06 feb
Ronnie Quaink Door

Ronnie Quaink

Even voorstellen: Bob Stegeman

Wij zijn blij dat Bob per 1 januari ons team is komen versterken als adviseur Smart Mobility. Binnen Keypoint werkt Bob aan projecten op het gebied van slimme mobiliteit, waarbij hij bijdraagt aan analyses, beleidsvraagstukken en innovatieve toepassingen die onze opdrachtgevers verder helpen.

Lees verder
Innovatieve aanbesteding ITS-applicaties Gemeente Deventer succesvol gegund

Nieuws

23 jan
Mark ten Brummelhuis Door

Mark ten Brummelhuis

Innovatieve aanbesteding ITS-applicaties Gemeente Deventer succesvol gegund

Keypoint heeft de gemeente Deventer ondersteund bij de aanbesteding voor een nieuwe leverancier van ITS applicatie en RIS voor alle iVRI’s in Deventer. Naast de inhoudelijke begeleiding verzorgde Keypoint ook de inkoopgerelateerde aspecten. Innovatief aan deze aanbesteding is dat als eis is uitgevraagd dat de leverancier samen met de gemeente de beleidskaders opstelt voor de gewenste ITS-applicaties.

Lees verder
Slim sturen met actuele parkeerdata

Project

18 dec
Joanne Bakhuis Door

Joanne Bakhuis

Slim sturen met actuele parkeerdata

Keypoint helpt de gemeente Utrecht met het beschikbaar stellen van parkeergarage data aan het NPR en met het opstellen van een Plan van Aanpak voor slim sturen met actuele parkeerdata. Het doel is om bezoekers met correcte en actuele informatie te begeleiden naar parkeerlocaties die vanuit het mobiliteitsbeleid het meest gewenst zijn.

Lees verder