Keypoint heeft voor Randstadspoor een plan van aanpak opsteld om actuele aankomst en vertrektijden v
Patrick Duwel
Patrick Duwel
Directeur

Keypoint heeft voor Randstadspoor een plan van aanpak opsteld om actuele aankomst en vertrektijden v

27 feb 2007
Een onderdeel van het Randstadspoor project is dat een doorgaande busverbinding tussen Uithoorn en Utrecht (lijn 140) in Breukelen wordt geknipt. Deze knip zal vanaf 15 december 2008 (ingangsdatum van de nieuwe concessie) ingaan. Lijn 140 zal vanaf dat moment de verbinding tussen Uithoorn en Breukelen NS worden. Het deel Breukelen NS – Maarssen NS gaat verder onder lijnnummer 144. Daarnaast zal lijn 120 vanaf die datum ook het station Breukelen aandoen, waar dit nu niet het geval is. Reizigers (met als eindbestemming Utrecht) worden geacht over te stappen in Breukelen om daar met de trein verder te reizen. Dit houdt in dat in Breukelen de reizigers geïnformeerd moeten worden over de aansluitingen van de bus op de trein. Keypoint heeft een plan van aanpak opgesteld om de reizigers actueel te kunnen informeren alsmede de mogelijkheden om actuele aankomsttijden tussen vervoerders onderling uit te wisselen.
Terug naar overzicht

Neem contact op over dit project

Gewoon een vraag of wilt u graag een vrijblijvend kennismakingsgesprek? Vul onderstaand formulier in en wij nemen uiterlijk de eerstvolgende werkdag contact met u op.

Anti-spam
Typ bovenstaande code over.

Andere projecten

Ook leuk om te lezen

Keypoint helpt bedrijven met duurzame mobiliteit in Overijssel

Project

02 jul
Cees Bakker Door

Cees Bakker

Keypoint helpt bedrijven met duurzame mobiliteit in Overijssel

Willen we Nederland  bereikbaar houden op een duurzame manier dan is het duidelijk dat werkgevers daar een sleutelrol in spelen. Zij zijn in staat werknemers direct te prikkelen, te stimuleren en te belonen voor duurzame mobiliteitsvormen zoals de fiets, deelmobiliteit en het openbaar vervoer. Keypoint is door de provincie ingehuurd om bedrijven te ondersteunen bij de werkgeversaanpak.

Lees verder
Keypoint ondersteunt de Metropoolregio Eindhoven bij de realisatie van de Brainporthubs

Project

27 jun
Michiel Doelman Door

Michiel Doelman

Keypoint ondersteunt de Metropoolregio Eindhoven bij de realisatie van de Brainporthubs

Keypoint levert de projectleider voor de planstudies Brainporthubs A50 en A67. De  brainporthubs zijn slimme overstapplekken langs rijkswegen en belangrijke schakels in een  netwerk. Ze maken onderdeel uit van de schaalsprong in de regio Eindhoven.

Lees verder
We vieren één jaar aan de Nieuwegracht!

Nieuws

14 mrt
Michiel Doelman Door

Michiel Doelman

We vieren één jaar aan de Nieuwegracht!

Vandaag staan we stil bij een bijzonder moment: het is precies een jaar geleden dat Keypoint Consultancy de deuren opende aan de Nieuwegracht 24A in Utrecht. Na een mooie tijd aan de Ganzenmarkt, vonden we hier een nieuwe thuisbasis waar we met veel energie werken aan slimme mobiliteitsoplossingen.

Lees verder