Project

Naar een robuuste parkeeroplossing in Deventer

11 mei 2017

Opdrachtgever

Gemeente Deventer

Projectrol

Advies

Start project

mei 2017

Naar een robuuste parkeeroplossing in Deventer
Johan

Johan

Adviseur Mobiliteit

Johan ziet altijd kansen in het verbinden van kennisgebieden

Innovator, productdeveloper en resultaat gerichte projectleider. Johan is niet eenduidig te vatten in zijn werkzaamheden en hij houdt zich met veel verschillende kennisgebieden van Keypoint bezig.

Meer over Johan

Andere betrokken collega's:

Patrick
De (beleids)discussie rondom parkeren in Deventer is op dit moment volop in beweging. De afgelopen jaren zijn in de binnenstad veel (parkeer) projecten gerealiseerd. Om te komen tot een robuuste parkeeroplossing (aan de randen van de stad) en een autoluwere binnenstad, moeten nog stappen worden gezet. Er spelen momenteel diverse projecten in Deventer die bijdragen aan deze doelstelling, zoals fiscaliseren van het parkeren in Deventer, ontwikkelingen in het Sluiskwartier en parkeren op de Worp. Om alle werkzaamheden goed uit te kunnen blijven voeren, vroeg de gemeente Keypoint aanvullende capaciteit te leveren. Dit heeft Keypoint sinds november 2016 ingevuld met de inzet van twee parkeerdeskundigen.
Terug naar overzicht

Neem contact op over dit project

Gewoon een vraag of wilt u graag een vrijblijvend kennismakingsgesprek? Vul onderstaand formulier in en wij nemen uiterlijk de eerstvolgende werkdag contact met u op.

Andere projecten

Ook leuk om te lezen

Lancering ADAS Woordenboek

Nieuws

12 nov
Ronnie Poorterman Door

Ronnie Poorterman

Lancering ADAS Woordenboek

In de strijd tegen de wildgroei van benamingen van Advanced Driver Assistance Systems (kortweg: ADAS) presenteert de ADAS Alliantie ‘het ADAS Woordenboek’.

Lees verder
Schoon ov is een imagokwestie

Nieuws

06 nov
Cees Door

Cees

Schoon ov is een imagokwestie

Artikel Biind: De coronacrisis kan de implementatie van zero emissiebussen in een stroomversnelling brengen. Met een schoon imago kan het ov de reiziger ná de crisis terugwinnen.

Lees verder
Monitoring iVRI’s Zwolle

Project

13 okt
Gertjan Door

Gertjan

Monitoring iVRI’s Zwolle

Voor de gemeente Zwolle monitort Keypoint de van iVRI’s afkomstige data om eventuele verstoringen in de kwaliteit hiervan te signaleren. Sinds september gebeurt dit op basis van het door Monotch gelanceerde nieuwe dashboard onder de naam UDAP. UDAP stelt ons nog beter in staat om deze opdracht voor de gemeente Zwolle vorm te geven.

Lees verder