OV-visie Oss
Cees Bakker
Cees Bakker
Teamleider Mobiliteit Enschede

OV-visie Oss

21 mei 2008
De gemeente Oss wenst het openbaar busvervoer in en rond Oss een schwung te geven. Keypoint heeft daartoe een ambitieuze OV-visie geschreven. Met daarin een gewijzigde lijnvoering op basis van een duidelijke scheiding in doelgroepen. Ook wordt de frequentie van de stadsdienst verhoogd en wordt de kwaliteit van het gehele openbaar vervoer verbeterd.
Terug naar overzicht

Neem contact op over dit project

Gewoon een vraag of wilt u graag een vrijblijvend kennismakingsgesprek? Vul onderstaand formulier in en wij nemen uiterlijk de eerstvolgende werkdag contact met u op.

Anti-spam
Typ bovenstaande code over.

Andere projecten

Ook leuk om te lezen

Wist je dat

Nieuws

15 dec
Heleen Edens Door

Heleen Edens

Wist je dat

Bij Keypoint werken we al jaren intensief met OV-data. We verzamelen, ontsluiten en analyseren data om inzicht te geven in de prestaties van het openbaar vervoer en om te laten zien hoe het OV bijdraagt aan bereikbaarheid en multimodale netwerken. Daarmee ondersteunen we beleidsmakers, planners en onderzoekers bij het maken van onderbouwde keuzes.

Lees verder
Even voorstellen: Mark Visch

Nieuws

01 nov
Cees Bakker Door

Cees Bakker

Even voorstellen: Mark Visch

Mooi nieuws: Mark versterkt per 1 november ons team als adviseur Mobiliteit. Als adviseur gaat hij diverse projecten op verkeerskundig vlak ondersteunen.

Lees verder
Keypoint helpt bedrijven met duurzame mobiliteit in Overijssel

Project

02 jul
Cees Bakker Door

Cees Bakker

Keypoint helpt bedrijven met duurzame mobiliteit in Overijssel

Willen we Nederland  bereikbaar houden op een duurzame manier dan is het duidelijk dat werkgevers daar een sleutelrol in spelen. Zij zijn in staat werknemers direct te prikkelen, te stimuleren en te belonen voor duurzame mobiliteitsvormen zoals de fiets, deelmobiliteit en het openbaar vervoer. Keypoint is door de provincie ingehuurd om bedrijven te ondersteunen bij de werkgeversaanpak.

Lees verder