Project

Overdracht operationeel beheer Sabimos

20 apr 2016

Opdrachtgever

Provincie Overijssel

Projectrol

Advies

Start project

apr 2016

Overdracht operationeel beheer Sabimos
Mark

Mark

Adviseur Smart Mobility en ITS

Mark zet uw technische uitdaging om in een concreet resultaat

Wilt u een technische uitdaging omzetten in een concreet resultaat? Dan bent u bij Mark aan het juiste adres. Zijn jarenlange kennis van techniek, resultaatgerichte persoonlijkheid en zijn ervaring als projectleider zorgen hier voor.

Meer over Mark

Andere betrokken collega's:

Projecthistorie

In lijn met het dynamische reisinformatie systeem in Midden Overijssel is de Provincie Overijssel voornemens om ook Sabimos (regionale dynamische reisinformatiesysteem in Twente) wat betreft data-aanlevering en beheer aan te laten sluiten bij het GOVI-systeem en de GOVI-organisatie. Dit heeft tot gevolg dat het huidige Sabimos systeem, waarbij Keypoint verantwoordelijk is voor het operationeel beheer, omgebouwd moet worden. Om er voor te zorgen dat de GOVI/NDOV beheer organisatie alle benodigde kennis en informatie heeft om uiteindelijk het operationeel beheer voor het omgebouwde Sabimos zelfstandig uit te kunnen voeren, zal Keypoint de overdracht van het operationeel beheer faciliteren. Dit bestaat o.a. uit de volgende activiteiten: Overdracht van beschikbare operationeel beheerkennis en -gegevens Ondersteuning tijdens het test-/migratietraject Deelnemen en input leveren aan de Sabimos projectgroep
Terug naar overzicht

Neem contact op over dit project

Gewoon een vraag of wilt u graag een vrijblijvend kennismakingsgesprek? Vul onderstaand formulier in en wij nemen uiterlijk de eerstvolgende werkdag contact met u op.

Andere projecten

Ook leuk om te lezen

Lancering ADAS Woordenboek

Nieuws

12 nov
Ronnie Poorterman Door

Ronnie Poorterman

Lancering ADAS Woordenboek

In de strijd tegen de wildgroei van benamingen van Advanced Driver Assistance Systems (kortweg: ADAS) presenteert de ADAS Alliantie ‘het ADAS Woordenboek’.

Lees verder
Schoon ov is een imagokwestie

Nieuws

06 nov
Cees Door

Cees

Schoon ov is een imagokwestie

Artikel Biind: De coronacrisis kan de implementatie van zero emissiebussen in een stroomversnelling brengen. Met een schoon imago kan het ov de reiziger ná de crisis terugwinnen.

Lees verder
Monitoring iVRI’s Zwolle

Project

13 okt
Gertjan Door

Gertjan

Monitoring iVRI’s Zwolle

Voor de gemeente Zwolle monitort Keypoint de van iVRI’s afkomstige data om eventuele verstoringen in de kwaliteit hiervan te signaleren. Sinds september gebeurt dit op basis van het door Monotch gelanceerde nieuwe dashboard onder de naam UDAP. UDAP stelt ons nog beter in staat om deze opdracht voor de gemeente Zwolle vorm te geven.

Lees verder