Procesmanagement 'met de Bus dus!'
Patrick Duwel
Patrick Duwel
Directeur

Procesmanagement 'met de Bus dus!'

15 jun 2007
In het kader van het programma 'Fileproof' van het Rijk heeft Regio Twente een experiment opgezet met Goedkoop Openbaar Vervoer. Onder projectnaam 'met de Bus dus!' worden goedkope busabonnementen aangeboden aan werknemers in de binnenstad van Enschede, die in omliggende gemeenten wonen. Keypoint verzorgt voor dit project de procesbegeleiding van subsidieaanvraag tot start en uitvoering. Daarnaast heeft Keypoint een rol in de begeleiding (vanuit verkeers- en vervoerskundige inhoud) van het monitoren van het experiment.
Terug naar overzicht

Neem contact op over dit project

Gewoon een vraag of wilt u graag een vrijblijvend kennismakingsgesprek? Vul onderstaand formulier in en wij nemen uiterlijk de eerstvolgende werkdag contact met u op.

Anti-spam
Typ bovenstaande code over.

Andere projecten

Ook leuk om te lezen

Sociale veiligheid in het openbaar vervoer

Project

16 dec
Cees Bakker Door

Cees Bakker

Sociale veiligheid in het openbaar vervoer

De regionale vervoerders in OV-Oost staan voor veilig openbaar vervoer voor haar reizigers en haar personeel. Samenwerking tussen deze vervoerders en met partijen zoals gemeenten, NS en de politie is essentieel. Om daar richting aan te geven heeft Keypoint geholpen om een Meerjarenplan Sociale Veiligheid 2026-2028 en het Jaarplan 2026 op te stellen. 

Lees verder
Wist je dat

Nieuws

15 dec
Heleen Edens Door

Heleen Edens

Wist je dat

Bij Keypoint werken we al jaren intensief met OV-data. We verzamelen, ontsluiten en analyseren data om inzicht te geven in de prestaties van het openbaar vervoer en om te laten zien hoe het OV bijdraagt aan bereikbaarheid en multimodale netwerken. Daarmee ondersteunen we beleidsmakers, planners en onderzoekers bij het maken van onderbouwde keuzes.

Lees verder
Even voorstellen: Mark Visch

Nieuws

01 nov
Cees Bakker Door

Cees Bakker

Even voorstellen: Mark Visch

Mooi nieuws: Mark versterkt per 1 november ons team als adviseur Mobiliteit. Als adviseur gaat hij diverse projecten op verkeerskundig vlak ondersteunen.

Lees verder