Project
Projectleiderschap zevenster fietsroute vijfhoek
01 jun 2004
Opdrachtgever
Gemeente Deventer
Projectrol
Projectmanagement en advies
Start project
jun 2004


Cees
Teamleider Mobiliteit
Interesse in de mens en een goed ontwikkelde bestuurlijke antenne
Cees heeft zich altijd aangetrokken gevoeld tot de spannende dynamiek tussen zich verplaatsende personen, hun drijfveren en de inrichting van de openbare ruimte. Tegelijk betreedt hij ook graag terreinen buiten het speelveld van de mobiliteit.
Meer over CeesAndere betrokken collega's:
Projecthistorie
01 jun 2004
Neem contact op over dit project
Gewoon een vraag of wilt u graag een vrijblijvend kennismakingsgesprek? Vul onderstaand formulier in en wij nemen uiterlijk de eerstvolgende werkdag contact met u op.
Andere projecten
Ook leuk om te lezen
.jpg?1675265016=)
Project

Justin
Een netwerk van compacte buurthubs voor deelmobiliteit – de eerste ervaringen in Enschede
In toenemende mate werken publieke en private partijen samen aan duurzame oplossingen voor verstedelijking en mobiliteit. Eén van die oplossingen is het realiseren van buurthubs waar diverse providers deelmobiliteit aanbieden. Ook Enschede heeft zich op dat pad begeven en gaat voor een uitgebreid netwerk van compacte buurthubs. Keypoint heeft een tussenevaluatie gemaakt voor deze hubs.

Nieuws

Ward
Escapisme doorn in het oog van deelmobiliteit
In zijn blogserie kijkt Ward de Jong vanuit verschillende invalshoeken naar deelmobiliteit en neemt hij de lezer mee in de wereld van dit snel groeiende fenomeen. De laatste blog uit de reeks: Escapisme doorn in het oog van deelmobiliteit.

Nieuws

Ward
Deelmobiliteit stimuleren als gemeente: Waar moet je rekening mee houden?
In zijn blogserie kijkt Ward de Jong vanuit verschillende invalshoeken naar deelmobiliteit en neemt hij de lezer mee in de wereld van dit snel groeiende fenomeen. De tweede blog: Nudging als duwtje in de richting van deelmobiliteit.